Inne

Ranking bukmacherów, u których możesz grać bez podatku

Redakcja 4sport.net.pl

Bukmacher od każdej wygranej pobiera 12% podatku, o który już na starcie pomniejszona jest stawka. Dodatkowo gracz poniesie koszt 10% podatku płaconego do Urzędu Skarbowego od wygranych powyżej 2280 zł. Nic więc dziwnego, że gracze szukają możliwości wyższych wygranych. Pierwszą taką możliwość dał im forBet, który wszedł na rynek w 2016 r. Jednak promocja dotycząca każdego zakładu była czasowa. Obecnie zakłady bukmacherskie oferują grę bez podatku w ramach promocji w określonych dniach. Niektóre oferują również grę z pobieraną jedynie połową podatku – a więc 6%. Polska jest jednym z niewielu krajów, gdzie to bezpośrednio gracz ponosi koszt podatku dla państwa. W Danii, czy Wielkiej Brytanii podatki od gry w zakładach bukmacherskich są jeszcze wyższe – odpowiednio 20% i 15%, niemniej jednak nie ponosi ich gracz, a bukmacher, gdyż liczone są miesięcznie od dochodu bukmachera brutto. Warto zatem poznać ranking bukmacherów w Polsce oferujących promocje związane z grą bez podatku i możliwością wyższych wygranych. 

Top 1: Totolotek – oferta rozgrywkowa i piątkowa 

Miejsce pierwsze w rankingu bukmacherów z promocją gry bez podatku zajmuje w naszym zestawieniu Totolotek ze względu na najszerszą ofertę w tym zakresie. Pierwszą możliwością gry bez podatku w ramach promocji „Gram Grubo”, gdzie do wygranych bukmacher dolicza 14% jest oferta piątkowa na zakłady  Toto-Mix i Live za minimalną stawkę 100 zł po kursie wynoszącym przynajmiej 2,0. Oczywiście nie każdy uzna tę ofertę za atrakcyjną, ze względu na konieczność postawienia sporych pieniędzy, niemniej jednak dla wytrawnych graczy, którzy mają dobrą passę może być bardzo korzystna. Totolotek posiada również ofertę w ramach tej promocji na rozgrywki Ligii Mistrzów i Ligii Europy, z tymże tutaj wystarczy postawić 20 zł na kupony proste w Toto-Mix i Live również po kursie 2,0. Promocja odbywa się w dniu rozgrywania meczów. Dotyczy również meczów rozgrywanych przez reprezentację. Tu również można zyskać 14%.

ranking bukmacherów    

Top 2: Zakłady bukmacherskie forBet – „kto rano wstaje”... ten więcej zarabia   

Drugie miejsce w rankingu polskich bukmacherów oferujących promocje gry bez podatku zajmuje forBet ze swoją promocją „Kto rano wstaje temu forBet daje”. To niezwykle oryginalna promocja, która wyróżnia się na tle konkurencji. Inną sprawą jest fakt, że jest skierowana raczej do bardzo zdeterminowanych graczy, gdyż działa codziennie w godzinach od 6 do 12. Jednak w dobie korzystania z aplikacji mobilnych i możliwości grania w każdym miejscu i czasie pewnie są amatorzy obstawiania w trakcie wykładów, czy godzin pracy. Promocję obejmują wszystkie kupony przedmeczowe oraz live zawarte w tych godzinach, które muszą zawierać minimum 4 zdarzenia, a kurs całego kuponu musi wynieść minimum 1,5.W takie sytuacji przy wygranej można liczyć na dodatkowe 14%.       

Top 3: Millenium – Happy hour 

W Millenium Zakładach Bukmacherskich również można skorzystać z promocji, gdzie zwracany jest podatek z naddatkiem, czyli 14%. Tutaj jednak oferta jest limitowana i obejmuje jedynie w wyznaczone w ciągu dnia przez bukmachera godziny, które widoczne są na stronie. Ponadto obowiązuje w danym dniu na określony rodzaj zakładów. Są to albo zakłady na sporty wirtualne albo lig piłkarskich na godzinę przed meczem każdego dnia. Kupon musi być zawarty na 5 zdarzeń, po kursie 1,2. 

Top 4: PZBuk - Kombodoładowanie   

Ostatnią wyróżnioną przez nas ofertę dla graczy zainteresowanych wyższymi wygranymi ma PZBuk. W naszym rankingu buków zajmuje czwarte miejsce. Tutaj maksymalna wysokość wygranej może wynieść równowartość 10 tys. funtów. Trzeba obstawić zakład akumulowany po kursie przynajmniej 1,2, jednak w tym przypadku procent jaki się otrzyma  z wygranego zakładu zależny jest od ilości zdarzeń zawartych na kuponie. Można zatem otrzymać od 1 do 15%. Najwyższy zwrot można zyskać obstawiając przynajmniej 11 zdarzeń. Zatem oferta jest ciekawa jednak wydaje się najmniej korzystna spośród wymienionych w rankingu zakładów bukmacherskich, u których możesz grać bez podatku.     

Jeśli szukasz ofert promocyjnych, gdzie możesz wygrać więcej dzięki temu, że bukmacher nie obarczy twojej wygranej podatkiem, to te oferty wydają się być najciekawsze. Warto spróbować swoich sił, by wygrać więcej. 

 

Artykuł sponsorowany

Zobacz
Komentarze (0)