Piłka nożna

Blachotrapez Oficjalnym Partnerem Piłkarskiej Reprezentacji Polski

Redakcja 4sport.net.pl

Blachotrapez, czołowy producent pokryć dachowych i elewacyjnych, w sport i polskich sportowców inwestuje nie od dziś. 15 lutego 2017 roku firma uzyskała tytuł „Oficjalnego Partnera Reprezentacji Polski”. Umowa została podpisana w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej i będzie obowiązywała do 31 lipca 2018 roku.

Podczas trwania dwuletniego kontraktu, Blachotrapez będzie sponsorem drużyny narodowej do końca eliminacji mistrzostw świata oraz – w przypadku awansu – na czas turnieju finałowego w Rosji. Ponadto Blachotrapez został partnerem portalu LaczyNasPilka.pl, który zrzesza kibiców polskiej reprezentacji.

- Wspieranie naszej drużyny narodowej w czasie eliminacji mistrzostw świata to powód do dumy. Jesteśmy polską, rodzinną firmą, która stawia na jakość i stały rozwój, czyli te same wartości, którymi kieruje się Reprezentacja Polski dążąc do celu. Kiedy zapytaliśmy naszych pracowników i partnerów o ich pasje, w większości wymienili piłkę nożną. Tym bardziej ważny jest dla nas sponsoring drużyny narodowej, bo dzięki temu budujemy wspólnotę, jednoczymy się w kibicowaniu i przeżywaniu pozytywnych emocji. Jesteśmy przekonani, że dołączając do grona sponsorów Reprezentacji Polski, przeżyjemy wiele pięknych chwil, które dzięki naszemu wsparciu będziemy mogli również oglądać na portalu ŁączyNasPiłka.pl. – powiedział Rafał Michalski, Prezes firmy Blachotrapez.

Finansowe wsparcie polskich piłkarzy

Umowa upoważnia Blachotrapez do posługiwania się tytułem „Oficjalnego Partnera Piłkarskiej Reprezentacji Polski” oraz do wykorzystywania we własnej działalności marketingowej oficjalnego logotypu Reprezentacji Polski. Logo firmy pojawi się również na reklamach podczas meczów drużyny narodowej rozgrywanych w Polsce, a także na tablicach sponsorskich w czasie konferencji prasowych, na stronie internetowej PZPN, jak również zaproszeniach, biletach oraz programach meczowych.

- Blachotrapez to kolejna polska firma, która postawiła na sport i postanowiła związać się z najważniejszą drużyną dla każdego Polaka, czyli reprezentacją Polski. Cieszymy się, że coraz więcej firm w naszym kraju dostrzega wartość sponsoringu sportowego i chce inwestować w piłkę nożną. Jako Polski Związek Piłki Nożnej robimy wszystko, aby budować pozytywny wizerunek tej dyscypliny, co jak widać przynosi wymierne efekty. Co więcej, ważne jest dla nas również to, że możemy zaoferować potencjalnym partnerom coraz więcej produktów o wysokiej jakości – jak na przykład portal ŁączyNasPiłka.pl, którego Blachotrapez został także partnerem. Platforma ta okazała się wielkim sukcesem, dlatego też generuje coraz większe zainteresowanie potencjalnych sponsorów. Jesteśmy przekonani, że inwestycja w reprezentację oraz portal okaże się trafioną decyzją, a współpraca przyniesie same wymierne korzyści obu stronom – powiedział Maciej Sawicki, sekretarz generalny PZPN.

Zobacz
Komentarze (0)