Inne

Wodoodporny gimbal dla miłośników mocnych wrażeń

Redakcja 4sport.net.pl

FeiyuTech WG2 to nowy, odporny na wodę i kurz gimbal dedykowany do kamer sportowych, który pozwoli uzyskać niesamowity, płynny obraz w najtrudniejszych warunkach.

Wakeboarding, kitesurfing, surfing, kolarstwo górskie, motocross, rafting, freeride narciarski i snowboardowy … - dla wielu miłośników sportów ekstremalnych małe kamery sportowe stały się niemalże podstawowym elementem wyposażenia. To właśnie z myślą o nich FeiyuTech, producent szerokiej gamy elektronicznych stabilizatorów, opracował nową odsłonę niezwykle popularnego modelu WG.

WG2 można zamocować na kasku, szelkach oraz połączyć z innymi akcesoriami montażowymi do kamer sportowych. Dzięki temu pozwala on na rejestrowanie niesamowitych, płynnych ujęć z samego środka akcji. Wyposażony został także w gniazdo statywowe 1/4”, które dodatkowo zwiększa liczbę możliwych zastosowań.

Odporne akcesoria do kamery

Co jednak najważniejsze, jest odporny na wodę i kurz (klasa IP67), a dzięki przeprojektowanym uszczelnieniom, jest w stanie efektywnie pracować na głębokości do 1 metra pod wodą!

Z myślą o nagraniach dynamicznych ujęć i najbardziej zakręconych ewolucji całkowicie przeprojektowana została także konstrukcja tego 3-osiowego stabilizatora. Teraz pozwala ona na nieograniczony obrót kamery, 360 stopni w pionie i poziomie.

Dzięki FeiyuTech WG2 tworzenie płynnych, pozbawionych drgań ujęć z niecodziennej perspektywy, nawet w najtrudniejszych warunkach, jest wyjątkowo proste. Czyni to z tego urządzenia jedną z najciekawszych nowinek na rynku dla miłośników sportów ekstremalnych z zacięciem do filmowania swoich wyczynów.

Zobacz
Komentarze (0)