Piłka nożna

Piłka nożna łączy pokolenia

Redakcja 4sport.net.pl

Dołącz do Allianz Junior Football Camp, wygraj obóz piłkarski w Monachium i koszulkę z podpisem Roberta Lewandowskiego!

Magia futbolu łączy fanów na całym świecie – bez względu na wiek i miejsce pochodzenia. Niezwykłe emocje, ogromna pasja oraz wyjątkowa atmosfera na stadionach piłkarskich sprawiają, że futbol – jak żadna inna dyscyplina – rozpala serca kibiców, a sami piłkarze od lat są idolami nastolatków. Spotkanie z nimi to dla wielu największe marzenie, a Allianz Polska już po raz kolejny postanowił je spełnić za sprawą projektu Allianz Junior Football Camp.

Sięgnij po marzenia z #AJFC2017

Tygodniowy obóz piłkarski pod okiem najlepszych trenerów, spotkanie z gwiazdami Bayern Monachium i niezapomniana piłkarska przygoda – to i znacznie więcej czeka na laureatów programu Allianz Junior Football Camp! Allianz Polska w ramach działań społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) już kolejny raz poszukuje młodych, odważnych i pełnych pasji nastolatków, którzy pragną zajrzeć za kulisy światowego futbolu i przeżyć niezapomnianą przygodę. Program skierowany jest do dzieci w wieku 14-16 lat, które chcą rozwijać swój talent i spotkać się z ponad 50 rówieśnikami z innych państw, na jednym z najważniejszych obiektów sportowych w Europie.

Sport dla dużych i małych

Piłkarskie triki z rodzicami, sparing ze starszym rodzeństwem a może wspólne kibicowanie z całą rodziną? Futbol to nie tylko doskonały sposób na aktywne popołudnie, ale również sport, który łączy pokolenia i integruje starszych i młodszych.

Konkurs piłkarski

Sprawdź także: Wyjazdy na mecze piłki nożnej - spełniaj marzenia z MatchdayTrip

Dlatego marka Allianz postanowiła zaprosić miłośników piłki nożnej – zarówno dorosłych, jak i dzieci – do udziału w konkursie, w którym do wygrania są wyjątkowe nagrody. Dla dzieci wyjazd na Allianz Junior Football Camp, dla dorosłych koszulka z podpisem Roberta Lewandowskiego. „Cieszymy się, że po raz pierwszy w historii do naszej akcji mogą dołączyć fani futbolu w każdym wieku. Wierzymy, że piłka nożna dzięki swojej niepowtarzalnej energii łączy pokolenia, wyzwala kreatywność i gwarantuje doskonałą zabawę dla całej rodziny.” – przyznaje Michał Podogrodzki, Dyrektor Marketingu i Komunikacji Korporacyjnej Allianz Polska.  

Jak dołączyć do akcji?

Aby wziąć udział w Allianz Junior Football Camp wystarczy, aby wspólnie z rodzicem lub starszym rodzeństwem nagrać krótkie video (max. 90 sekund), przedstawiające jak piłka nożna łączy pokolenia, a następnie przesłać je za pośrednictwem aplikacji na oficjalnym profilu Allianz Polska na Facebooku: http://bit.ly/AJFC2017

Jury nagrodzi 3 najbardziej kreatywne filmy, a ich autorzy otrzymają zestaw nagród – dla nastolatka wyjazd na pięciodniowy Camp do Monachium, a dla dorosłego koszulka z podpisem Roberta Lewandowskiego. Konkurs trwa do 30 czerwca.

Zobacz
Komentarze (0)