Motosporty

Bilety na rozgrywki Audi Cup 2015 cieszą się dużą popularnością

Redakcja 4sport.net.pl

Organizatorzy spodziewają się, że 4 lub 5 sierpnia pojawi się 500-tysięczny gość wszystkich dotychczasowych edycji turnieju. Gwiazdy futbolu wezmą udział w walce o prestiżowy puchar Audi Cup 2015. ZDF wyemituje na żywo mecze z udziałem: FC Bayern Monachium, Real Madryt, AC Milan i Tottenham Hotspur

Ingolstadt, 7 lipca 2015r. W dniach 4 i 5 sierpnia na monachijskim stadionie Allianz Arena zmierzą się cztery topowe drużyny piłkarskie. O czwarty puchar Audi Cup będą walczyć: FC Bayern Monachium, Real Madryt, AC Milan i Tottenham Hotspur. Wszystkie bilety na mecz finałowy, który odbędzie się 5 sierpnia, zostały wyprzedane. Entuzjaści futbolu wciąż mają jednak szansę wziąć udział w meczach półfinałowych 4 sierpnia. Ci, dla których zabraknie biletów, będą mogli podziwiać gwiazdy futbolu podczas relacji na żywo w niemieckim kanale telewizyjnym ZDF.

Wydarzenie na rocznicę Audi

Premiera Audi Cup miała miejsce w roku 2009, podczas setnej rocznicy powstania Audi. Od tamtej pory wydarzenie odbywa się co dwa lata. We wtorek 4 sierpnia, o godzinie 18.15 Real Madryt i Tottenham Hotspur rozpoczną turniej Audi Cup 2015. Następnie, o godzinie 20.45 FC Bayern zagra przeciwko AC Milan. Przegrane zespoły zmierzą się w środę 5 sierpnia. Będą walczyć o trzecie miejsce. Mecze finałowe rozpoczną się o 18.15 i 20.45. Drugiego dnia rozgrywek organizatorzy spodziewają się 500-tysięcznego gościa w całej historii Audi Cup. Stacja telewizyjna ZDF wyemituje na żywo oba mecze rozgrywane o 20.45, a spotkania o 18.15 zrelacjonuje kanał ZDFinfo.

Tegoroczne rozgrywki Audi Cup ponownie uświetnią jego ambasadorzy na czterech kołach. Cztery egzemplarze Audi A3 Sportback e-tron pojawią się w Monachium już podczas  nadchodzących tygodni. Wystąpią w barwach zmagających się drużyn piłkarskich i będą reklamować turniej.

Zobacz
Komentarze (0)