Siatkówka

SIATKARZE ONICO AZS POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ POD OPIEKĄ CM GAMMA

Redakcja 4sport.net.pl

„CM Gamma jest kliniką mającą ogromne doświadczenie w medycynie sportowej. Siatkówka jest nam szczególnie bliska,  zależy nam też na tym, żeby wspierać obiecujące drużyny. Dlatego z przyjemnością zostaliśmy partnerem medycznym siatkarzy ONICO AZS Politechniki Warszawskiej” – powiedział Jędrzej Litwiniuk, prezes Centrum Medycznego Gamma.

W ramach podpisanej umowy warszawskie Centrum Medyczne Gamma zapewni drużynie ONICO AZS Politechniki Warszawskiej kompleksową opiekę medyczną. Między innymi obsługę w zakresie specjalistycznych konsultacji medycznych i badań diagnostycznych oraz obsługę medyczną podczas meczów PlusLigi rozgrywanych przez drużynę w sezonie 2016/2017 w Warszawie.

– Podpisaliśmy umowę o współpracy z jednym z najnowocześniejszych prywatnych szpitali w Polsce. Nasi siatkarze będą mieć dzięki temu dostęp do najlepszego sprzętu i najwybitniejszych specjalistów – powiedział Marcin Bańcerowski, wiceprezes AZS-u Politechniki Warszawskiej SA. – Mamy jednak nadzieję, że jak najrzadziej będą korzystać z usług Centrum Medycznego Gamma. Marzy nam się sezon bez żadnych poważnych kontuzji – dodał.

Centrum medyczne siatkarzy

Zawodnicy AZS Politechniki Warszawskiej to młody zespół, ale w drużynie jest dwóch mistrzów świata – Paweł Zagumny i Andrzej Wrona i reprezentanci Polski juniorów. Kadra AZS Politechniki Warszawskiej: rozgrywający - Paweł Zagumny, Jan Firlej; atakujący - Paweł Mikołajczak, Michał Filip; środkowi - Jakub Kowalczyk, Przemysław Smoliński, Waldemar Świrydowicz, Andrzej Wrona; przyjmujący - Paweł Halaba, Łukasz Łapszyński, Guillaume Samica, Bartosz Kwolek; libero - Maciej Olenderek, Jędrzej Gruszczynski.

Centrum Medyczne Gamma sp. z o.o. specjalizuje się w kompleksowym leczeniu pacjentów  z dolegliwościami narządu ruchu. To jeden z niewielu ośrodków prywatnych w Polsce realizujących w pełnym zakresie świadczenia medyczne w obrębie ortopedii i traumatologii oraz chirurgii kręgosłupa. Obejmuje wszystkie procedury lecznicze w obrębie układu mięśniowo szkieletowego – od leczenia ambulatoryjnego, przez wysokospecjalistyczną diagnostykę,  po leczenie operacyjne i rehabilitację.

Placówka powstała w 2013 roku, od połowy 2015 roku większościowym udziałowcem spółki jest Grupa PZU – jedna z największych i najstarszych instytucji finansowych w Europie Środkowowschodniej. 

Zobacz
Komentarze (0)